24.3.2024 - O-Tour Mirakulum - odp | ||
Kategorie: H21A 3.59 km, 30 m, 25 kontrol | ||
1. | Bulička Martin ZBM0807 A SK Brno Žabovřesky | 19:07 |
2. | Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka | 19:25 + 0:18 |
3. | Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov | 19:34 + 0:27 |
4. | Nimshaus Viktor CHC0502 B K | 19:37 + 0:30 |
5. | Typlt Tomáš NPA0406 C SK LOB Nová Paka | 19:53 + 0:46 |
6. | Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice | 20:09 + 1:02 |
7. | Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč | 20:32 + 1:25 |
8. | Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč | 20:33 + 1:26 |
9. | Škácha Vít DKP0310 C Oddíl OB Kotlářka | 20:45 + 1:38 |
10. | Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka | 20:55 + 1:48 |
11. | Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden | 20:58 + 1:51 |
12. | Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Tepli | 21:03 + 1:56 |
13. | Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha | 21:12 + 2:05 |
14. | Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec | 21:13 + 2:06 |
15. | Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha | 21:19 + 2:12 |
16. | Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod | 21:22 + 2:15 |
17. | Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice | 21:32 + 2:25 |
18. | Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Tepli | 21:36 + 2:29 |
19. | Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec | 21:43 + 2:36 |
20. | Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice | 22:02 + 2:55 |
21. | Klapetek Václav AOP0503 B Orientační Běh Opava | 22:03 + 2:56 |
22. | Weiss Hugo DKP0725 B Oddíl OB Kotlářka | 22:17 + 3:10 |
23. | Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín | 22:22 + 3:15 |
24. | Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný | 22:30 + 3:23 |
25. | Vlach Martin PGP8605 C SK Praga | 22:31 + 3:24 |
26. | Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice | 22:32 + 3:25 |
27. | Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka | 22:41 + 3:34 |
28. | Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava | 22:42 + 3:35 |
29. | Gomersall Jack 0660001 | 22:46 + 3:39 |
30. | Velát Vojtěch OPI0400 B Orientační sporty Písek | 23:01 + 3:54 |
31. | Sajal Martin SLP7803 C OOB Slavia Praha | 23:05 + 3:58 |
31. | Sobota Ondřej ZTC0502 B Západočeské sportovní c | 23:05 + 3:58 |
33. | Kočíb Jan TJN9303 C OOB TJ Tatran Jablonec | 23:12 + 4:05 |
34. | Vágner Libor DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka | 23:17 + 4:10 |
35. | Brož Marek TUR8402 C OOB TJ Turnov | 23:24 + 4:17 |
36. | Sabol Josef CTB9902 C SK OB Chotěboř | 23:25 + 4:18 |
37. | Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka | 23:37 + 4:30 |
38. | Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem | 23:44 + 4:37 |
39. | Ptáček Jiří 0390001 | 23:46 + 4:39 |
40. | Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany | 23:54 + 4:47 |
41. | Vandělík Michal ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orl | 24:01 + 4:54 |
42. | Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice | 24:14 + 5:07 |
43. | Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka | 24:33 + 5:26 |
44. | Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš | 24:54 + 5:47 |
45. | Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha | 24:59 + 5:52 |
46. | Pirkl Jakub CHC0503 B K | 25:10 + 6:03 |
47. | Graf Miroslav ZBM8723 C SK Brno Žabovřesky | 25:15 + 6:08 |
47. | Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka | 25:15 + 6:08 |
49. | Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava | 25:18 + 6:11 |
50. | Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka | 25:22 + 6:15 |
51. | Novotný Marek TJN9901 C OOB TJ Tatran Jablonec | 25:34 + 6:27 |
52. | Newiak Nick NEK0101 C Nejdek Orienteering | 25:37 + 6:30 |
53. | Juklíček Jakub VLI8802 C Slavia Liberec orientee | 26:08 + 7:01 |
54. | Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno | 26:09 + 7:02 |
55. | Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice | 26:26 + 7:19 |
56. | Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga | 27:00 + 7:53 |
57. | Bumbálek Štěpán CHA0401 B OK Chrastava | 27:29 + 8:22 |
58. | Zednicek Václav 0210001 | 27:40 + 8:33 |
59. | Merka Alex 0030001 | 27:52 + 8:45 |
60. | Šafář Matěj MFP0206 C Matfyz Praha | 27:55 + 8:48 |
61. | Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha | 28:25 + 9:18 |
62. | Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice | 28:39 + 9:32 |
63. | Hladik Jiri 0470001 | 31:32 + 12:25 |
64. | Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden | 33:49 + 14:42 |
65. | Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovic | 37:08 + 18:01 |
Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha DISK | ||
Semerád Jan DKP9404 C Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Rašek Filip 0390002 DISK | ||
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK | ||
Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |